נעים מאד, טל

דולה ומכינה ללידה בחיפה וסביבתה

ילידת 1973, אמא לשתיים.

אל המקצוע שלי הגעתי ממש במקרה... ואולי לא במקרה בכלל. 

בשנת 2000, מיד עם סיום ארבע שנות לימודי רפואה סינית, נקראתי לעזרת יולדת מקסימה (היא במקרה אחותי), שהלידה שלה החלה ולא כל כך התקדמה. הגעתי אליה עם ערכת המחטים הסיניות שלי, והתחלנו בסדרת טיפולים לזירוז העניינים. זה עבד! ואני הייתי שם איתה, לאורך כל הלידה. 

בדיעבד, אני יודעת שעשיתי את כל הטעויות שאני מלמדת כיום את בן/בת הזוג המלווה לא לעשות, ובכל זאת החוויה היתה עבורי מדהימה ומכוננת. ברור היה לי שמצאתי את היעוד שלי בחיים. 

כהמשך טבעי להתפתחויות, מספר שבועות לאחר מכן נרשמתי ללימודי ליווי והכנה ללידה בהנחיית גילה רונאל, במכללת מדיסין ת"א, ומאז ועד היום אני עוסקת בתחום ההיריון והלידה, שאהוב עלי כל כך ומרגש אותי תמיד. 

במהלך ליווי ההיריון, הלידה ואחריה אני משלבת את הידע והניסיון שרכשתי לאורך השנים, בין היתר מהרפואה הסינית, דרך תזונה, מגע, עיסוי. 

מרגישה שזו השליחות שלי, להעניק את הכלים ולהראות את הדרך לחווית לידה טובה, גם להורים הטריים וגם לתינוק שנולד.

בתפישה שלי, לידה היא אמנם חוויה רוחנית, אך גם מאד פיזית, ולכן חשוב לי לספק לכם כלים פרקטיים, שישמשו אתכם לאורך כל שלביה. בקורסים שלי ניתן דגש משמעותי על תפקידו/ה החשוב של המלווה, והחלק שלו/ה בסיפור. יש כל כך הרבה מה לעשות בחדר הלידה, וחשוב גם לדעת מה לא לעשות. 

אני מזמינה אתכם לקרוא כאן באתר, על הקורסים שלי, לעיין במאמרים שכתבתי, ובמכתבים שקיבלתי לאורך השנים,
וכמובן ליצור עימי קשר :)